Як підібрати та замінити насоси у Вашій насосній станції з будь-якого бренду Wilo, Grundfos, DAB, Lowara, Calpeda, Ebara і ін.?

Укрпромінженірінг @ukr_prom_inzh українська виробнича компанія. Спеціалізуємося на виготовленні станцій пожежогасіння, дренажу, каналізації, водопостачання, водовідведення, шаф управління будь-якої складності та на ваш бюджет.

Здійснюємо поставку насосів таких як DAB, LOWARA,  Wilo, Grundfos Calpeda, ZENIT, PEDROLLO, Foras, Pentax, а також поставку промислового котельного обладнання Unical Італія.

Пропонуємо сервісне обслуговування насосних станцій, гарантійне та пост гарантійне обслуговування.

Виникли питання та не знаєте як  підібрати та замінити насоси у Вашій насосній станції з будь-якого бренду Wilo, Grundfos, DAB, Lowara, Calpeda, Ebara і ін.?

Фахівці нашої компанії швидко і кваліфіковано виконають перепідбір будь-якого насоса (Wilo, Grundfos, Calpeda, Dab, Ebara і ін.). Навіть якщо на стадії проекту насосне обладнання було закладено однієї марки, в процесі його можна перепідібрати і узгодити на повторній експертизі. Технічні фахівці нашої компанії запропонують вам оптимальний аналог насоса згідно Вашого БЮДЖЕТУ.

Підбір насосних станцій від Укрпромінженірінг

Якщо у Вас в проекті закладено насос Wilo, Grundfos, DAB, Lowara, Calpeda, Ebara або будь-який інший, надішліть нам https://uie.com.ua/ запит із робочих точок або назви насосної станції. Ми зробимо перепідбір насосної станції або насосів і про всяк випадок перевіримо правильність початкового вибору. Буває, що монтажники або проектувальники ставлять в проект насос «з запасом», що призводить до подорожчання проекту. Перепідбір насоса виконується безкоштовно. Вам залишиться тільки здивуватися тому, скільки ви можете заощадити, вибравши наше обладнання замість встановленого в проекті насосного обладнання, не втративши в якості.

One thought on “Як підібрати та замінити насоси у Вашій насосній станції з будь-якого бренду Wilo, Grundfos, DAB, Lowara, Calpeda, Ebara і ін.?

  • 1 марта, 2021 в 5:54 пп
    Permalink

    Круто, давно искал эту информацию! полезно, перешел к вам.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial